fbpx

Vasaros stovykla UP CAMP

VASAROS STOVYKLA – ŠAUNI TRADICIJA!

Vasaros stovykla vaikams ir jaunimui, jau tampa viena šauniausių UP Studijos tradicijų! Kiekvieną vasarą mūsų studijos šokėjai ir ne tik, susiburia tam, kad pagilintų savo žinias apie įvairiausius gatvės šokių stilius. Čia išmokstami ir nugludinami pagrindiniai šio stiliaus žingsneliai. Stovyklautojai treniruojasi šokti solo, duetais ir komandoje. Atranda šokį ne tik kaip meninę išraišką ar sportą, bet ir savotišką meditaciją ir tai dar ne viskas!

MOTYVUOJANTYS TRENERIAI IR KVIESTINIAI SVEČIAI

UP Studijos komanda moko stovyklos dalyvius, ką reiškia komandinis darbas šokyje ir kaip ryšys tarp komandos draugų veda į gatvės šokių varžybas ir prizines vietas. Vienybė ir komandinė dvasia ypač ryškiai atsispindi šokyje, būtent šią vertybę ir bandome įskiepyti mūsų stovyklautojams. O šokti dar labiau motyvuoja kviestiniai, žinomi treneriai. Jie ne tik dalinasi savo patirtimi iš rimčiausių gatvės šokių varžybų, bet ir pasidalina savo paslaptimis ir triukais.

SMAGIOS VEIKLOS IR APDOVANOJIMAI

Be šokių pamokų, vasaros stovyklos metu jaunimas dalyvauja sporto varžybose, kūrybinėse veiklose. Kiekvieną rytą visi stovyklautojai daro mankštą. Stovykla neapsieina ir be krikštynų, vakarų prie laužo ir filmų peržiūrų. Kiekvienas stovyklos dalyvis dovanų gauna unikalius stovyklos marškinėlius. Visos stovyklos metu yra stebimas kiekvieno šokėjo individualus progresas, rengiamos šokių varžybos, o geriausiai pasirodę stovyklautojai yra apdovanojami!

2024 metais lauksime Jūsų stovykloje su nakvyne:

Data: Birželio 30 – Liepos 6 d. Kaina 360 eur. ( Galima mokėti dalimis )

Vieta: Sadauskų sodyba

Treniruotės ir apgyvendinimas bus atskirtas pagal amžių!

Imamas 50 € rezervacinis mokestis. 

Paaugliams ir jaunimui atvykstant į seminarus, 1 dienos kaina – 30 eur.

Nuolaidos: Broliams ir sesėms taikoma 20 € nuolaida.

DĖMESIO! Skubėkite registruotis, nes nuo Balandžio 2 d. stovykla brangs.

Stovyklautojų sveikata: Visi stovyklos dalyviai, jos metu yra apdrausti sveikatos draudimu.

*Rezervacinis mokestis negražinamas, jei šokėjas nusprendžia nevykti.

Kilus klausimams kreipkitės info@upstudija ir +37061118348

metai/mėnuo/diena
×