Vasaros stovykla

VASAROS STOVYKLA – ŠAUNI TRADICIJA!

Vasaros stovykla vaikams ir jaunimui, jau tampa viena šauniausių UP Studijos tradicijų! Kiekvieną vasarą mūsų studijos šokėjai ir ne tik, susiburia tam, kad pagilintų savo žinias apie įvairiausius gatvės šokių stilius. Čia išmokstami ir nugludinami pagrindiniai šio stiliaus žingsneliai. Stovyklautojai treniruojasi šokti solo, duetais ir komandoje. Atranda šokį ne tik kaip meninę išraišką ar sportą, bet ir savotišką meditaciją ir tai dar ne viskas!

MOTYVUOJANTYS TRENERIAI IR KVIESTINIAI SVEČIAI

Šauniosios UP Studijos trenerės Justina, Gabrielė ir Eglė moko stovyklos dalyvius, ką reiškia komandinis darbas šokyje ir kaip ryšys tarp komandos draugų veda į gatvės šokių varžybas ir prizines vietas. Vienybė ir komandinė dvasia ypač ryškiai atsispindi šokyje, būtent šią vertybę ir bandome įskiepyti mūsų stovyklautojams. O šokti dar labiau motyvuoja kviestiniai, žinomi treneriai. Jie ne tik dalinasi savo patirtimi iš rimčiausių gatvės šokių varžybų, bet ir pasidalina savo paslaptimis ir triukais.

SMAGIOS VEIKLOS IR APDOVANOJIMAI

Be šokių pamokų, vasaros stovyklos metu jaunimas dalyvauja sporto varžybose, kūrybinėse veiklose. Kiekvieną rytą visi stovyklautojai daro mankštą. Stovykla neapsieina ir be krikštynų, vakarų prie laužo ir filmų peržiūrų. Kiekvienas stovyklos dalyvis dovanų gauna unikalius stovyklos marškinėlius. Visos stovyklos metu yra stebimas kiekvieno šokėjo individualus progresas, rengiamos šokių varžybos, o geriausiai pasirodę stovyklautojai yra apdovanojami!

Data: Birželio 27 – Liepos 3 d.

Vieta: Selemos kiemas

Kaina: 7 dienos – 270 €, 3 dienos – 150 € (imamas 50 € rezervacinis mokestis* kurį reikia sumokėti iki Birželio 1 d.)

Nuolaidos: Broliams ir sesėms taikoma 20 € nuolaida.

DĖMESIO! Skubėkite registruotis, nes nuo Birželio 1 d. stovykla brangs iki 300 €.

Stovyklautojų sveikata: Visi stovyklos dalyviai, jos metu yra apdrausti sveikatos draudimu.

*Rezervacinis mokestis bus gražinamas, jei dėl esamos situacijos Vyriausybė neleis organizuoti stovyklos. Rezervacinis mokestis negražinamas, jei šokėjas nusprendžia nevykti.

Kilus klausimams kreipkitės [email protected] ir +37066228701