šokiai vaikams
Šokiai vaikams yra puikus popamokinės veiklos pasirinkimas

Šiuo metu UP Studija nuo 3 iki 12 metų vaikams siūlo gatvės šokių, o nuo 7 iki 12 metų taip pat ir šiuolaikinio šokio pamokas. Gatvės šokiai vaikus moko komandinio darbo įgūdžių, pamokų metų mokomasi šokti komandoje. Įgyjamas atsakomybės, ne tik už save, bet ir už visą komandą, jausmas. Taip pat nepamirštame ir mokytis improvizuoti šokdami solo. Šiuolaikiniai šokiai moko šokti baleto ir akrobatikos elementais praturtintus šokius tiek komandoje, tiek individualiai, pagal šiuolaikinę, moderniąją muziką.

Studijoje šoka vaikai nuo 3 metų

Šokių grupės:

Šokių užsiėmimams reikalinga patogi, judesių nevaržanti sportinė apranga ir vanduo atsigerti. Gatvės šokiams taip pat reikalinga sportinė avalynė, o šiuolaikinio šokio pamokose avimos kojinės.

Šokiai vaikams yra naudingas užsiėmimas

Šokiai vaikams, kaip sportinė veikla, yra ypač svarbi augančiam ir besivystančiam organizmui. Šokis yra sporto šaka lavinanti visus kūno raumenis ir smegenų veiklą, vaizduotę. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad šokiometu stimuliuojami tie patys smegenų centrai, kaip ir sprendžiant matematikos uždavinius ar kitus galvosukius, reikalaujančius analitinio mastymo.