fbpx
 • Nuo kada šoki?

  Šoku nuo 7 metų. Taip pat vis dar lankau pamokas, seminarus.
 • Kokius stilius propaguoji?

  Kadangi esu gatvės šokių ir dancehall trenerė, šiuos stilius daugiausia ir propaguoju. Abu stiliai yra labai platūs, juose nuolat reikia tobulėti, semtis naujų žinių. Žinoma, stengiuosi tobulėti visapusiškai ir nepraleidžiu progos mokytis netgi solo latino ar šiuolaikinio šokio.
 • Kokie tavo pasiekimai/laimėjimai?

  Manau vienas didžiausių mano pasiekimų yra tai, kad esu trenerė ir savo darbą beprotiškai myliu. Mokydama kitus, nuolatos tobulėju ir pati. Su savo gatvės šokių komanda, kurioje šoku esame daugkartiniai Lietuvos čempionai, esu pasiekus aukštų vietų šokdama small group’suose, solo.
 • Kokiuose projektuose dalyvavai?

  Dalyvavau Lietuvos Talentuose.
 • Ką tau reiškia šokiai?

  Šokiai man yra saviraiškos būdas. Daugiau labai priklauso nuo to, dėl ko tu ateini šokti. Jei ateini šokti pramogai – tai turi būti išsikrovimas, pasimėgavimas savimi ir tiesiog šokiu. Jei ateini siekti tikslų – pirmiausia tai bus darbas reikalaujantis pastangų ir vėliau ateina malonumas, kuomet palipus kiekvienu laipteliu aukščiau gali pati matyti prieš veidrodį kaip patobulėjai ir tas jausmas man būna tarsi mažas laimėjimas.
 • Kodėl tapai šokių mokytoja? Ką nori perduoti mokiniams?

  Labai noriu padėti mokiniams išmokti išreikšti save ne vien žodžiais, bet ir kūno kalba. Šokėjui tai labai svarbu. Kiekvienas šokis yra atskira istorija. Noriu jiems parodyti, kad įdedant nuoširdaus darbo galima pasiekti užsibrėžtų tikslų. Noriu, kad mokiniai išmoktų pralaimėti, pasidžiaugti už kitą, palaikyti kitus šokėjus. Stengiuosi pamokose sudaryti saugią atmosferą pasireiškimui, net jeigu tas žmogus už studijos durų yra užsidaręs.
 • Kas tavo įkvėpimas?

  Mane įkvepia žmonės. Neturiu konkrečių vardų, nes jaučiu, kad pasiimu iš kiekvieno šokėjo bent truputėlį jo magijos, judesio, charizmos. Todėl labai mėgstu dalyvauti seminaruose, bendrauti su kitais choreografais, šokėjais ir treneriais.
 • Tavo moto? Norai? Svajonės? Filosofija?

  Mane labiausiai mane ramina ir motyvuoja žodžiai “Take your time”. Kiekvienas esame skirtingas, augame skirtingai. Noras kam nors prilygti, įtikti naikina originalumą ir neleidžia gyvuoti vidinei ramybei. Už kitą žmogų reikia džiaugtis, o ne stengtis jį aplenkti. Manau tai labai svarbu.
×