TRENERĖ EGLĖ – GATVĖS ŠOKIAI

  • Nuo kada šoki? Ar kažką studijavai, kas susiję su šiuo stiliu? 

Šoku nuo 7 metų, deja, niekad neteko studijuoti šokio.

 

  • Kokius stilius propaguoji? 

Išskirti vieną labai sunku, daugiausiai šoku hip hopą, tačiau niekad nevengiu šokti vogue/waacking, nemažai dirbu ties house, popping, dancehall stiliais.

 

  • Kokie tavo pasiekimai/laimėjimai?

Asmeninių pasiekimų kol kas neturiu, manau viskas dar prieš akis, didžiausi konkursiniai pasiekimai yra pasiekti su savo komanda V-Team. Dar vieną didelį pasiekimą vadinčiau savo trenerės karjeros pradžią.

 

  • Kokiuose projektuose dalyvavai?

 Esu dalyvavusi Lietuvos Talentuose.

 

  • Ką tau reiškia šokiai?

 Man šokiai yra meditacija, saviraiškos forma, dvasinės iškrovos būdas. Kiekvienas solo pasirodymas yra tai ką kalbi be žodžių.

 

  • Kodėl tapai šokių mokytoja? Ką nori perduoti mokiniams?

Labai noriu padėti vaikams išmokti išreikšti save ne vien žodžiais, bet ir kūno kalba. Šokėjui tai labai svarbu. Kiekvienas šokis yra atskira istorija. Noriu jiems parodyti, kad įdedant nuoširdaus darbo galima pasiekti užsibrėžtų tikslų. Noriu, kad išmoktų pralaimėti, pasidžiaugti už kitą, palaikyti kitus šokėjus.

trenere egle gatves sokiai up studija
  • Kas tavo įkvėpimas? 

Mane įkvepia žmonės. Neturiu konkrečių vardų, nes jaučiu, kad pasiimu iš kiekvieno šokėjo bent truputėlį jo magijos, judesio, charizmos. Todėl labai mėgstu dalyvauti seminaruose, bendrauti su kitais choreografais, šokėjais ir treneriais.

 

  • Tavo moto? Norai? Svajonės? Filosofija?

Nežinau, kaip išversti į Lietuvių kalbą, bet labiausiai mane ramina ir motyvuoja žodžiai “Take your time”. Kiekvienas esame skirtingas, augame skirtingai. Noras kam nors prilygti, įtikti naikina originalumą ir neleidžia gyvuoti vidinei ramybei. Už kitą žmogų reikia džiaugtis, o ne stengtis jį aplenkti. Manau tai labai svarbu.

 

  • Kodėl būtent šis stilius?

Jei čia apie hip hopa, tai greičiausiai todėl, kad pradėjus jį šokti nuo 15 metų tarsi iš naujo paliečiau šokį iš visai kitos pusės. Šiuo metu išskirti vieną stilių yra sunku. Poppingas man yra svarbu, kadangi be jo sunkiai šokasi kiti stiliai. Vogue ir waacking savo charizma man labai tinka ir patinka, kadangi jaučiu, kad šiuose stiliuose parodau dar kitą savo, kaip šokėjos, pusę. House man yra meditacija. Savo minkštumu, lengvumu jis padeda atsipalaiduoti, šio (ir dancehall) stiliaus muzika visada priverčia mane judėti.

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15.00
16.00
17.00

Antradienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
17.00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15.00
16.00

Antradienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

No pamokos available!