fbpx
Treneris-Eivydas-UP-Studija
 • Nuo kada šoki?

Šoku jau nuo 2014 metų.

 • Kokius stilius propaguoji?

Nemėgstu apsiriboti tam tikrais stiliais, mano choreografijos dabar vadinasi „open style choreography“, daugiausia įkvėpimo semiuosi iš hip-hop ir electric boogie stilistikų.

 • Kokie tavo pasiekimai/laimėjimai?

Didžiausias pasiekimas manau būtų 2017m. 5 vieta pasaulio čempionate Electric boogie Duo kategorijoje.

 • Kokiuose projektuose dalyvavai?

Esu dalyvavęs projekte „Lietuvos balsas“ (kaip šokėjas), tada projekte „Šokio revoliucija“, „Back to the 80’s“ kaip koncerto šokėjas.

 • Ką tau reiškia šokiai?

Šokiai man yra kūrybinė kalba su savimi, kurioje atsiskleidžia visi žmogaus kompleksai, stiprybės ir žmogaus charakteris. Nemanau, kad įmanoma aprėpti viską ką man reiškia šokis, kalbant trumpai – šokis man padeda palikti savo kompleksus už savęs ir tiesiog gerai praleisti laiką.

 • Kodėl tapai šokių mokytoju? Ką nori perduoti mokiniams?

  Tapau šokių mokytoju, nes noriu plėsti šokių kultūrą, be to man patinka matyti tobulėjančius jaunus šokėjus, kuriems, tikiu, kad galiu suteikti reikiamų žinių norint eiti tolyn.

Mokiniams visada noriu priminti, kad mes šokame dėl savęs ir visada žengiant ant šokių aikštelės svarbiausia yra pasilinksminti.

 • Kas tavo įkvėpimas?

  Mano įkvėpimas pagrinde ateina iš mane supančių draugų, kurie atiduoda begalę valandų savo asmeniniam tobulėjimui, nesvarbu ar tai šokiai, mokslai ar kitos veiklos.

 • Tavo moto? Norai? Svajonės? Filosofija?

  Atlikėja Rihanna yra labai gerai pasakius „work work work work work“ tai realiai ir yra mano moto. Aš netikiu talentais ir manau, kad norint pasiekti savo svajones, reikia įdėti daugybę valandų sunkaus darbo.

I am a buttonJFIFHH@ExifMM*i X8Photoshop 3.08BIM8BIM%ُ B~X " }!1AQa"q2#BR$3br %&'()*456789:CDEFGHIJSTUVWXYZcdefghijstuvwxyz w!1AQaq"2B #3Rbr $4%&'()*56789:CDEFGHIJSTUVWXYZcdefghijstuvwxyzCC 2 ?((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((^Cf}KȭWq'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAh'?R??IAj_]^x}KkmT&:*( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( (?((((((((((((((((((((7)mWO\ljaKoz((((((((+ſ)sO\dž-aK:z( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( (?((((((((((((((((((((7)mWO\ljaKoz(((( f9oF~=QE! Ik-%}΍e,_`\w$)*Zt':HO(c?]=s.Z袊(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((7)mWO\ljaKoz((+ Z%\4‡zSwGf=׵u|kğA[email protected] zvXV9?q^ks wV9T2c}k<e6 vODF{[email protected]M OE ʰy)E+r tAcN VVQFUNnYjPEP\dž-aKz<31o \EQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQEQE((((((((((((((((((((7)mWO\ljaKoz((/G-*ݿ@Ahߺ8?y)$I(i?->rٺӠo>w[Š63y6n8'#KI[email protected][email protected]s.Zſ)sOEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEPEP((((((((((((((((((((7)mWO\ona{~%W7ec ݸQj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7POEsھ$Mj7PO\dž-aK_& Ö=?g[uȠ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
×